האם יש לך קושי בנהיגה?...

 
  • האם את נמנעת מלנהוג בכבישים מהירים?
  • האם אתה מפחד מלנהוג למקומות שאתה לא מכיר?
  • האם את נמנעת לחלוטין מלנהוג כי זה גוזל ממך יותר מידי כוחות?
  • האם את\ה מרגיש שהגיע הזמן לחזור לנהוג?
  "דרייב" הינו תהליך המיועד לבעלי רשיון נהיגה הסובלים מליקויי נהיגה, כלומר נהגים שמסיבות שונות חוששים מנהיגה בתנאי כביש מסויימים, או שנמנעים מנהיגה בכלל.
גישה טיפולית ייחודית ואינטגרטיבית לטיפול בליקויי נהיגה, במטרה לאפשר לכל אדם את החופש ואת היכולת לנהוג נהיגה נכונה בביטחון, בבטיחות וברוגע.

שנה טובה :-)

מבצע פתיחת שנה: 10% הנחה על אבחון "דרייב" ותהליך "דרייב" (בתוקף עד ה- 31.10.16)
   
      
 


 
נהיגה מתבססת על שילוב, תיאום ושליטה בתפקודים: הקוגניטיבי, הרגשי, התחושתי-סביבתי והגופני ובנוסף כל אחד נושא את המטען הגנטי-סביבתי שלו. כל עוד התיאום הזה אינו מאוזן, נוצר מתח המתבטא בחוסר ביטחון בנהיגה, בירידה בתפקוד ובפחדים העלולים להוביל לנהיגה לא בטוחה בעבור הנהג ובעבור סביבתו בכביש.

לתהליך "דרייב" מעל ל- 85% הצלחה בהבטים של חזרה לנהוג בבטחון ובבטיחות ושזה מחזיק לאורך זמן.

 
 
  צפו בראיון ששודר בטלויזיה אודות מה זה ליקוי נהיגה:  
 


שיתופים מבוגרי תהליך "דרייב":

אירית: "אני נוהגת היום, וזה חלק מאוד דומיננטי באורך חיי. הנהיגה, נותנת לי תחושת חופש והרגשת עצמאות מאוד גדולה והמפליא הוא שזה עזר לי גם בתחומים אחרים בחיי.

אלישבע: בתהליך דרייב קיבלתי בטחון בעצמי ובנהיגה שלי. אני יודעת שעשיתי את זה, אני יודעת שאני יכולה ומסוגלת לנהוג, אני יודעת שזה תלוי רק בי!
 

 על מרכז גוף בתנועה - קיים מ 2006 ומציע מגוון טיפולים וסדנאות חווייתיים ואינטגרטיביים, הפועלים לעידוד וחיזוק של תהליכי צמיחה והעצמה, באמצעות עבודה גופנית-תנועתית, עיבודים רגשיים, תזונה והתנסויות מעשיות, להשגת יעדי שינוי ושיפור תפקוד, למימוש הפוטנציאל ולשיפור איכות החיים. צוות המרכז מורכב ממאבחנים וממטפלים איכותיים,  מקצועיים ובעלי ניסיון.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה - מוזמנים ליצור קשר עם הילה ממרכז גוף בתנועה
1-800-30-30-63  052-3669751
סניפים: תל-אביב, כפר-סבא וצופים.