דף הבית  >>  חדשות  >>  איך לזמן ניסים לחיינו?
איך לזמן ניסים לחיינו?
 

כיצד לזמן ניסים לחיינו?
לקראת חג החנוכה, שניסים ואור הם חלק מסמליו, אנו שמחים לשתף במידע שמעורר מחשבה מעצימה:
כמה פעמים ניסיתם ליצור שינוי מסוים בחייכם אך חזרתם שוב לאותו דפוס לא מקדם? הגעתם למצב שבו אמרתם לעצמכם שרק נס יכול לעזור לכם לצאת מתוך אותו מצב ולשפר את חייכם.
אנו חיים בעולם בו בכל יום יש לנו מגוון בחירות ואתגרים. ישנם מצבים שונים אשר נראה על פניו שהיציאה מהם הינה בלתי אפשרית, שזה מעל לקצה גבול יכולתנו.
בספר "הסוד" מדברים על ש"הסוד הוא כוח הזימון", כלומר המחשבות שלנו הן מה שאנו מושכים לחיינו, בעצם המחשבה מייצרת מציאות. אנשים שחושבים על הדברים שהם לא רוצים בחיים שלהם וכל הזמן מרחמים ומקטרים על מר גורלם, בכך הם ממשיכים לזמן את אותם הדברים לחייהם.
באמצעות חשיבה חיובית, הצבת יעדים ופרגון אמיתי לזולת, כל אחד יכול להפוך את העולם בדיוק למה שהוא רוצה, כלומר לעצב את העולם שסובב אותו בדרך שבה יבחר. כאשר הקול הפנימי והחזון הפנימי מצויים וצלולים יותר מאשר הדעות החיצוניות- אז אתה האדון ששולט בחייך.
אם תאמינו שבעולמנו יש שפע אינסופי, יש מספיק לכולם, הרגשות של הלחץ, החמדנות והתחרותיות יתמוססו ואז תראו ותרגישו את השפע הפרגון ואהבה מגיעים אליכם.
על מנת שנוכל לחיות חיים מלאים ומאושרים אנו צריכים לחשוב בצורה רחבה הרבה יותר, להאמין בעצמנו ולפעול באופן ודאי בדרך להגשמת היעדים השונים. כאשר אנו פועלים מתוך הייעוד שלנו ובאופן המאפשר לנו לממש את הפוטנציאל שלנו, אנו מאפשרים זימון של ניסים לחיינו ולא מחכים שהם ייווצרו מעצמם.
            
© כל הזכויות שמורות ל"מרכז גוף בתנועה" אינטגרציה משולבת בע"מ
 
לייבסיטי - בניית אתרים